Karrier

Az Eurodent Fogászat 1992 évi alapítása óta a régió egyik vezető fogászatává fejlődött. Büszkék vagyunk arra, hogy már több mint 25.000 páciensünk számára tettük lehetővé, hogy ismét önfeledten mosolyoghassanak.

Folyamatosan bővülő, fiatalos csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Betegszervező munkatárs

Feladatok:

  • személyes, telefonos és e-mailes egyeztetés páciensekkel
  • időpontok egyeztetése és rögzítése
  • kapcsolattartás a fogorvosokkal
  • fogászati berendelési napló kezelése
  • munkakörrel kapcsolatos egyéb adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • magabiztos német nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • barátságos személyiség és ápolt megjelenés

Előnyök:

  • fogászaton szerzett tapasztalat
  • egyéb idegen nyelv ismerete

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés és Cafeteria
  • barátságos munkakörnyezet

Meghirdetés ideje: 2020.07.24.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes, német nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.